Obecné informace
Seznamte se s nabídkou práce na doma ...

Naše společnost hledá zájemce o celoroční domácí drobnou výrobu, sestavování, montáž a kompletace barevných dekorativních vánočních, svátečních a narozeninových ozdob malých rozměrů.

Pracovní činnost je možné vykonávat přímo z vašeho domova. Vaše práce bude pouze samotné skládání jednotlivých částí výrobků. Veškerý potřebný materiál vám budeme průběžně dodávat, přičemž dodávka materiálu bude probíhat poštou, nebo kurýrní službou.

Po obdržení jednotlivých částí výrobků je možné začít se sestavováním podle srozumitelného návodu, fotografií, případně zhotoveného vzorku, který vám poslouží jako předloha. Jedná se o čistou práci, která vám doma nevytvoří žádný odpad a nepořádek, čili jednoduchou výrobu, spočívající pouze v sestavování (kompletaci) několika částí výrobku. Proto je možné tuto práci vykonávat z domu, bez potřeby výrobní dílny. Nejsou zapotřebí ani žádné speciální nástroje ani vybavení. Jde o výrobky malých rozměrů, se kterými se velmi dobře pracuje.

Práce se vykovává na základě dohody o provedení práce. Je vhodná jako přivýdělek pro důchodce, matky na mateřské dovolené, nebo jako brigáda pro studenty apod..

Distribuce ani prodej výrobků od vás nebude vyžadován. Veškeré tyto výrobky jsou zhotovovány přímo pro naši společnost, a to výhradně z našeho materiálu. Dodáme vám veškerý potřebný materiál k práci a rovněž jsme i odběratelem zkompletovaných výrobků. Taktéž my vyplácíme spolupracovníkům níže uvedený výdělek za odvedenou práci.

Systémem domácí výroby nám odpadají vysoké náklady na pořizování a údržbu výrobních prostor. Naše výrobky jsou tak v konečné fázi levnější pro zákazníky a lépe tak konkurují na trhu.

Domácí pracovník obdrží výdělek vždy za počet zhotovených výrobků. Za každých 6 sestavených balíčků ozdob vám vyplatíme 150 Kč. Záleží tedy jen a pouze na vás, kolik těchto výrobků a v jakém čase zhotovíte.

Výše výdělku závisí na vašem úsilí, tak jako při vykonávání každé jiné pracovní činnosti. Materiál vám budeme pravidelně dodávat, zkompletované výrobky pravidelně odebírat a výdělek samozřejmě pravidelně proplácet.

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře Kontakt .

Že vás tato práce na doma nezaujala? Nic se neděje. Přesto nám můžete napsat. Máme pro vás připraveno dalších zhruba deset nabídek domácí práce, které můžete také vykonávat z pohodlí svého domova ...